Статті
Вся інформація

 

Галушка Степан Іванович
Кандидат медичних наук, пластичний хірург вищої категорії, ординатор відділення пластичної хірургії з 1965 року, заступник головного лікаря з медичної частини Львівської міської косметологічної лікарні

Лічильники
Rambler's Top100
Rambler's Top100

Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Візажисти рекомендують

Макіяж для тих, хто носить окуляри
В минулому ті часи, коли дівчина в окулярах викликала співчуття оточуючих. Сьогодні із засобу корекції зору вони перетворилися в стильний і модний аксесуар - їх носять навіть ті, у кого ...

20 січня 2011р. - четвер
У першій половині дня, незважаючи на властивий вам ентузіазм, ви можете відчувати сумніви у власних цілях. Це може призвести до внутрішніх протиріч і стати причиною погіршення настрою. У...

Найвпливовіші жінки світу бізнесу
Дискримінація за ознакою статі в корпоративному середовищі - факт, від якого не відхреститися при всьому бажанні. Менеджерами другого сорту традиційно вважаються жінки - особливо коли мо...

Таємниці серіалу "Обручка". Частина друга
Життя після смерті – так можна назвати другу частину серіалу "Обручка". Ніхто не міг навіть припустити, що історія героїв Олександра Волкова та Юлії Пожидаєвої не закінчи...

Рецепти

І варена, і печена, і смажена
Картопля запечена   Ретельно миємо 10 картоплин середнього розміру, розрізаємо навпіл. Змащуємо деко жиром, кладемо картоплю розрізаною частиною догори, зверху – шматочки са...

Курортне містечко Балчик
Курортне містечко Балчик - розташований в 40 км на північ від міста Варни, в одному з найзатишніших чорноморських заток, захищеному мисом Каліакра. Якщо дивитися з моря, то місто чарує с...

Інтерв'ю

Маша Єфросініна - з головою в мистецтві
Одні називають її найкрасивішою жінкою України, інші найрозумнішою. Марія підкоряє своєю посмішкою і відкритістю. Вона розповіла JeyBeauty про особисте, кар’єру, ставлення до мистецтва і шоу-бізнесу.

Неприступність жінки - це...
«Красива жінка завжди викликає думку, що у неї хтось є. У підсумку, вона або не дістається нікому, або тому, хто ні на яку думку не здатний взагалі ... ». А чи справді це так...

Жінка і гроші: 10 типових помилок

Жінка і гроші - союз непростий. Ми не вміємо користуватися із заробленими власною працею купюрами. Ми не вміємо вимагати підвищення зарплати і примножувати свій капітал.

 

Нас непокоять неактуальні вже половину сторіччя стереотипи: "Гроші, бізнес, кар'єра - все це" чоловічі ігри ", їм і карти в руки ..." Які помилки переслідують жінок у їх взаємовідношення з грошима і чого варто уникати, якщо фінансова незалежність є однією з ваших цілей?

 

1. Стереотипи

Ви й самі можете скласти список тих стереотипів, які прищеплювали вам з дитинства і протягом усього життя. Починаючи з того, що чоловіча справа - гроші і мамонти, а жіноче - борщі і діти, закінчуючи переконанням у тому, що тільки чоловік може грамотно інвестувати кошти. У сучасному світі заробляють обидва, і якщо вже ви завели трудову книжку, будьте ласкаві зробити процес максимально прибутковим і ефективним. Жіноча справа - створювати затишок, а не забивати свою чарівну головку дуже серйозними речами.

 

2. Очікування принца

Багато молодих жінок сприймають роботу як явище тимчасове. Вони живуть легко і безтурботно, витрачають всю зарплату на одяг і косметику і просто чекають, коли на горизонті з'явиться шляхетний принц і забезпечить їх усім необхідним. От тільки все менше в світі добровільних спонсорів, і все частіше чоловіче око зупиняється на успішній жінці.

 

3. Потакання чоловічому самолюбству

Не знаю, як вас, а мене сотні разів намагалися переконати в тому, що я не знаю, про що кажу. Що жінки неспроможні у фінансових питаннях. Що жіноча справа - створювати затишок, а не забивати свою чарівну голівку цими дуже серйозними речами. Ми ходимо на пальчиках навколо складних тем, боячись торкнути вразливе чоловіче самолюбство, ми доручаємо чоловікові турботу за всі свої фінанси. Чи впевнені ви, що він подбає про кровно зароблені краще, ніж ви?

 

4. Співжиття без обговорення фінансових питань

Складати шлюбний договір в нашій країні - поганий тон. Обговорювати зі своїм партнером розподіл обов'язків і питання управління сімейними фінансами - повна дурість та низинні матерії. Може тому розлучена, покинута жінка найчастіше залишається без засобів до існування.

 

5. Незнання свого фінансового положення

Чи знаєте ви, скільки коштів на вашому поточному рахунку? Скільки відсотків нараховує банк на рахунок накопичувальний? Яка ваша заборгованість по кредитній карті? Скільки коштує ваше рухоме і нерухоме майно? Поки ви не дізнаєтеся, що представляє собою ваше сьогоднішнє матеріальне становище, ви не зможете адекватно розпоряджатися коштами.

 

6. Ігнорування фінансових знань

Чи не кожен банк проводить безкоштовні семінари і курси, присвячені інвестуванню. Існують сотні книг і Інтернет-сайтів, присвячених всім аспектам фінансової діяльності. Вивчити все це набагато простіше, ніж здається на перший погляд, зате, володіючи цими знаннями, ви можете бути повністю впевнені у своїй фінансовій незалежності. Ви зможете в будь-якій країні і в будь-якому віці мати стільки грошей, скільки вам знадобиться.

 

7. Накопичення замість інвестування

Гроші треба вкладати, а не збирати. Гроші повинні працювати, а не повільно танути під дією інфляції. Існує безліч можливостей вигідно вкласти свої кошти, не залежно від того, скільки ви заробляєте. Навіть якщо в місяць ви будете пускати у справу 500 грн., через кілька років у вас збереться пристойна сума. Не варто недооцінювати навіть мінімальних вкладень: афроамериканка С. Дж. Уокер, перша жінка-мільйонер у США, починала з декількох центів, працюючи на бавовняних полях Півдня.

 

8. Бездумний шопінг

Жінкам властиво здійснювати емоційні покупки в таких обсягах, за які на наступний день стає соромно. Одна моя знайома, фанатична модниця, говорить, що 8 з 10 куплених речей через пару місяців можна сміливо викидати. Вони були, взагалі-то не потрібні. Вони були куплені під впливом емоцій, заради підняття настрою або просто від нудьги.

 

9. Гра заради гри

У багатьох жінок геть відсутній настрій на перемогу. Чоловіки грають заради виграшу, ми - заради участі. Може тому, перші обходять нас по багатьом пунктам. Налаштуйтеся на перемогу, на приголомшливий, запаморочливий успіх! Мисліть категоріями успіху, думайте про себе, як про успішну жінку. Невже вас влаштовують посередні результати?

 

10. Страх незалежності

Нам здається, що незалежна, самостійна жінка приречена на самотність. Нам здається, що фінансова свобода - наслідок фемінізму. Який фемінізм, право слово? Фінансова свобода анітрохи не применшує вашу жіночність, вона просто дозволяє самостійно, без багаторічних очікувань чужої благодійності, створити таке життя, яке хочеться.

JeyBeauty

Надіслати другові

< Назад

 
strannikДобрый вечер! Неважно, кто из супругов получает больше. Важно, чтобы денег хватало на все. Семейный, легальный, простой бизнес подстрахует Вас от всех проблем, укрепит семью. Имеем большой стаж и опыт в создании и раскрутке такого бизнеса. Подойдет любому человеку. Всесторонне поможем. Николай, г. Киев. Обращайтесь teamwwd@ukr.net
 
bogdanПовідомити про факт корупції! habaram.net
 
TarasЖінки як карикатури. Я сама знаю как делать, и ты(муж) мне в этом не указ. Звісно, мужику простіше залишити таку дружину, а там ще у них 2-є дітей, і без оглядки покидає таку сім*ю. Тут зрозуміло, такій дружині вже нічого не докажиш. І правильно. А матері одиначки самі як горе виговують таких ізкалічених духовно дітей. Це все-одно, що позадили дерево листями в землю, а коріння торчать вверху. Може таке дерево й виросте, але воно буде калічним. Теж саме з батьками. Дети без отца - все-равно, что дом без крыши. Жынки на себе все взвалюють, перетягнувши на себе весь канат. Готує для себе, для чоловіка, та дітей, прибирає, пере...... А мужику ні чого не залишається робити, бо не дасть. Все робить сама. А потім каже муж ни него не делает, все на мне, дети, дом, и не работающий пьющий на диване около ТВ муж. Чи це правильно бінки - бізнесмени? Звісно ні. Саме свое счастье создаете, саме его и разрушаете своими руками.
 
СнежанаДа Вы что? правда?! к сожалению или счастью я - основной добытчик в семье из 5-ти человек. Двое из которых - дети и другие двое - пожилые родители. Причем семья живет так, что дети учатся в платных лицеях, занимаются дорогостоящим спортом, а родители ездят на курорты. Муж тоже есть, неофициальный. И свободное время есть, чтобы найти не только мужа, но и приключений на свою ухоженную попочку. Только такого рода приключения - скучно. А официально расписываться - ни к чему. По-моему мнению, официально жениться нужно в двух случаях - при планировании общих детей или решении социальных вопросов. Если и то, и другое у партнеров в порядке, то и законно оформлять брак ни к чему.
 
Глашанормальная женщина, если стала самодостаточной в финансовом плане и не только, имеет мужика только так, как и они женщин, когда у них есть деньги! Чего бы это мне самодостаточной за какой-то хрен держаться да еще его и содержать, мне и самой с собой прекрасно жизнь проживать и не трать свои нервы и деньги на тупых уродов! А нормальных нет - все альфонсы, а те у кого есть мало-мальская копейка - думают что они Боги!
 
Ellisбагато серед ваших знайомих жінок, які не знають, скільки грошей у них на рахунках і яка у них заборгованість по кредитних картках?
 
ВладаКатегорически не согласна! Разумеется есть женщины, не умеющие ни ценить, ни зарабатывать деньги. Сидят и ждут с моря погоды и жалуются на жизнь. А есть другие, которые без родителей учатся и работают, снимают жилье, умудряются хорошо одеваться. Без всякого криминала и спонсоров за свои кровные покупают квартиры и авто. Если надо - готовы браться за неквалифицированный труд, находить честный компромисс. Просто пользоваться мозгами, которые им дал господь. Ну, а кому не дал - тех мне жаль!
 
Helenэто в основном выдержки из зарубежных суждений. У нас зачастую за одну и ту же работу женщина получает меньше зарплату-ну не ей же семью кормить! а еще много где берут "желательно мужчин", молодых девушек не берут-она выйдет замуж и уйдет в декрет, с детьми не берут-они заболеют, она пойдет на больничный, поэтому и получается, что женщина в основном не является основным добытчиком в семье, а если и является-то мужа у нее как правило нет-нет времени искать...
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: